SKU: REV010BLK
5.0 1 Review(s)
Availability: In stock (2)
Return / Refund: 30 Days
5" (12.7cm) overall. 2.13" (5.41cm) black stonewash finish 3Cr13 stainless blade. One-piece construction. Skeletonized handle. Tan paracord lanyard. Black Kydex belt sheath. Boxed.
  • SKU : REV010BLK
  • Category : Knives
  • Catelog : M
  • Country : China
  • Brand : Revo
  • UPC : 871373539134
  • Type : F
  • Vendor Item Number : COMFIXBLK
  • Weight : 0.2 lbs
  • Length : 6.3"
  • Width : 3.6"
  • Height : 1.0"